Quality car refinishing materials

Novinky

2K PLNIČ MOKRÉ NA MOKRÉ VOSK S MOKRÝM EFEKTEM LESK A OCHRANA PNEUMATIK KERAMICKÁ OCHRANA NOVÝ E-SHOP Chamäleon

Historie značky Chamäleon

 Obchodní značka Chamäleon byla poprvé použita v roce 1965 ve městě Schwerte. Tmely pod tímto označením s výrazným černo-žlutým logem se zde vyrábí do dneška.

  Tmely  pod značkou Chamäleon byly vyráběny především pro německý trh a  už v té době  patřily ke špičkovým kvalitním produktům určeným pro profesionální odborné spotřebitele

 Expanze na mezinárodních trzích, stejně jako k rozšíření sortimentu došlo  v roce 2002 , kdy byly tmely vybrány , stejně jako suroviny té nejvyšší kvality k prezentaci i na jiných trzích s označením "Made in Germany". Za tímto účelem, byla značka odtržena od samotné výrobní sféry a kvalifikovaný  tým managementu Chamäleon se zaměřil na   další expanzi značky. Pro  centrální ředitelství managementu byl zvolen  Heidelberg, tedy město v regionu Porýní-Neckar , které díky své infrastruktuře je ideální základnou pro realizaci nových výrobních a obchodních strategií.

 Chamäleonu GmbH se podařilo  úspěšně zrealizovat tehdejší cíle  a prosadit se v mezinárodním měřítku s jeho širokým sortimentem pro opravy karosérií. Strategický úspěch  - kombinace optimálního poměru ceny a výkonu a vysoké standardy kvality znamenají, že v mnoha zemích černá a žlutá ochranná známka společnosti Chamaeleon z Heidelbergu je dnes jedním z lídrů na lakýrnických trzích, nejen v evropských zemích.

SON,spol.s r.o.
Fáblovka 408
53352 Staré Hradiště
ČESKÁ REPUBLIKA
Telefon: +420 466 412 441,442
Fax: +420 466 415 509
GSM1: +420 725 114 467
GSM2: +420 725 114 468
E-mail: objednavky@son-web.cz
©Chamäleon GmbH Všechna práva vyhrazena created by Proxima design